Magnetky


Magnetická fotka

Lesklá fotka na magnetickém papíře pro vaše vzpomínky
stále na očích, třeba na lednici.
K dispozici v různých formátech.

Vytvořit

Magnetické puzzle

Zábava na každou lednici nejen pro děti, to jsou magnetické puzzle z vašich fotek. Vybírat můžete z různých počtů dílků i formátů.

Vytvořit


Magnetické fotky budou ozdobou vaší lednice, která vám vykouzlí úsměv při její každé návštěvě. Může to být vzpomínka na vaše blízké, nebo pár fotek z poslední vydařené party s přáteli. Lesklá fotka vytištěná na magnetickém papíře může být i originálním dárkem nejen k narozeninám. Vybírat můžete z několika různých formátů, výškových i šířkových, nebo si můžete vytisknout pás fotek jako z fotoautomatu. Do vašich fotek můžete vkládat grafické doplňky z naší nabídky - například textové bubliny, díky kterým si vyrobíte třeba vlastní komiks na lednici. A pro nejmenší máme i variantu magnetického puzzle - vámi vybraný obrázek se rozdělí na vybraný počet dílků a děti si budou rozvíjet své dovednosti skládáním své vlastní fotky třeba z dovolené nebo oblíbeného zvířátka. Díky jednoduchému online editoru je tvorba magnetek velmi snadná a rychlá, stačí vybrat fotky, nahrát je a odeslat objednávku. My vše vytiskneme a připravíme na vyzvednutí či odeslání, již do dvou dnů od vaši objednávky. Je to tedy i ideální dárek na poslední chvíli.Co říkáte na naše magnetky?

"Moc bych chtěla poděkovat za krásné magnetické fotky. Objednala jsem si tu střední velikost (2 fotky). Obě krásné, čisté provedení. Jednu jsem si nechala a druhou použila jako dar mamince ke dni matek. Měla velkou radost a uz nám oboum visí na lednici. Všem doporučuji. Jako dárek naprosto super. K vašim službám se brzy zase vrátím."

Tereza Hněvkovská

Neratovice

"Magentické fotky jsou supr, díky. Vypadají fakt dobře :). Byla jsem příjemně překvapená, jak jsou velké."

Šárka Krkošková

35 let, Praha


Vyberte si z našich fotodárků!

Fotoknihy

Fotoknihy

Originální a hravé šablony v různých velikostech a provedení fotoknihy.

Vytvořit fotoknihu
akce Fotokalendáře

Fotokalendáře

Nástěnné a stolní kalendáře s možností zvýraznění vlastních událostí.

Vytvořit fotokalendář
akce Vlastní potisk textilu

Vlastní potisk textilu

Trička, dětské body a tašky s vlastním potiskem ze všech stran.

Vytvořit textil
Pexeso

Pexeso

Pexeso s vlastními motivy na přední i zadní straně, na archu k rozstříhání.

Vytvořit pexeso
Fotohrnky

Fotohrnky

Hrneček v různých barvách s možností potisku po celém obvodu.

Vytvořit hrneček
Milníkové kartičky

Milníkové kartičky

35 originálních karet, které Vám pomohou zachytit první důležité momenty Vašeho děťátka.

Objednat kartičky

Anebo si vytvořte dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Vybírat můžete mezi poukazem jako svatební dar, poukazem k narození dítěte anebo univerzálním poukazem na vámi vybranou hodnotu. Poukaz si můžete upravit dle vlastních představ a vytvoříte si tak snadno krásné osobní přání.

Vytvořit poukazK provozování webových stránek používáme COOKIES, a to za účelem zlepšení kvality poskytovaných služeb, usnadnění používání webových stránek a také z analytických a marketingových důvodů.

Pokud chcete provést úpravu rozsahu používání cookies a zjistit další informace, můžete tak učinit ZDE.