Fotokalendáře s velkou fotkou

Moderní lehký design vlastního kalendáře, kterému dominuje fotka. Přehledné kalendárium je ve spodní části stránky pod fotkou. Ideální varianta když chcete mít na zdi své nejmilejší zážitky. K dispozici je varianta fotokalendáře na šířku či na výšku ve velikostech A4 a A3. V originální šabloně je jemné vodovkové pozadí, které lze v konfiguraci změnit na pozadí čtyř ročních období. Každé tři měsíce se pozadí střídá a motivem i barvami odpovídá danému ročnímu období. V našem online editoru si snadno změníte barvu pozadí i kalendária. Pro vás významné dny si můžete zvýraznit. A vytvoříte si tak unikátní vlastní fotokalendář na míru.

1

Motiv kalendáře


Moderní třináctilistý měsíční nástěnný kalendář s velkým prostorem pro fotku a přehledným kalendáriem. Na tento kalendář je potřeba si připravit 13 fotografií.

Barvy a pozadí kalendáře lze libovolně měnit. Můžete také zvýrazňovat Vaše významné dny.
2

Vyberte formát


3

Vyberte velikost


4

Nastavení kalendáře


Začátek kalendáře


-


  • Cena je včetně DPH 21%


Fotokalendáře 2024 s velkou fotkou

Nástěnný kalendář s vlastními fotkami v decentním designu. Ideální jako dekorace na stěnu, pokud chcete mít přehled nad časem a zároveň své vzpomínky stále na očích. Největší prostor je v této variantě věnovaný právě vaší fotce, která je doplněna decentním kalendáriem a číslem daného měsíce. Můžete si vybrat z výškového či šířkového formátu, s předdefinovaným pozadím či bez. Možnost i krásného motivu čtyř ročních období. Fotokalendář si snadno vytvoříte v intuitivním online editoru, nemusíte tedy nic instalovat do vašeho počítače. Stačí připravit si výběr vhodných fotek, vše nahrát do editoru a zvolit pro každou fotku vhodné umístění, pak už můžete jen ladit váš fotokalendář k dokonalosti.