Pexeso z vlastních fotek

Procvičte si paměť nebo udělejte radost vašim blízkým hrou z vašich fotek. Pexeso je klasická karetní hra, která neomrzí v žádném věku. Více informací o výrobě, provedení a možnostech vlastního pexesa najdete v najdete v často kladených otázkách.


Malé a velké pexeso

Vaše fotky v zábavné formě pexesa. Fotky, pozadí či zábavnou grafiku můžete přidávat jak na přední tak na zadní stranu. Velikost jedné kartičky je 5 cm. Můžete si vybrat mezi dvěma variantami - 16 nebo 32 párů. Dodáváme na dvou či čtyřech archách k vystřižení na papíru Lesklá křída, SRA 3, 300 g/m².
A nově si můžete potisknout i praktický pytlíček na pexeso, díky kterému si můžete vzít pexeso třeba na dovolenou.

Vytvořit


Bezpochyby nejoblíbenější dětská stolní hra je pexeso, hlavu si přeci jen rádi procvičí malý i velcí. Co takhle ale pexeso vytvořené z vlastních fotek? To je teprve originální hra, která je i vhodným dárkem. U našeho pexesa můžete měnit přední i zadní stranu. Na přední stranu vyberete fotky a na zadní stranu si vyberete z naší velké nabídky vhodné pozadí. Máme je roztříděná do různých kategorií, aby byl výběr přehlednější, ale všechny se na pexeso skvěle hodí. A pokud si chcete s pexesem z vlastních fotek ještě více vyhrát, můžete vkládat i doplňkovou grafiku - různé bubliny, postavičky, symboly a jiné. Vše velmi jednoduše online, bez nutnosti instalace dalšího softwaru. A už do dvou dnů bude pexeso u vás.

Vyberte si z našich fotodárků!

Fotoknihy

Fotoknihy

Originální a hravé šablony v různých velikostech a provedení fotoknihy.

Vytvořit fotoknihu
akce Fotokalendáře

Fotokalendáře

Nástěnné a stolní kalendáře s možností zvýraznění vlastních událostí.

Vytvořit fotokalendář
akce Vlastní potisk textilu

Vlastní potisk textilu

Trička, dětské body a tašky s vlastním potiskem ze všech stran.

Vytvořit textil
Fotohrnky

Fotohrnky

Hrneček v různých barvách s možností potisku po celém obvodu.

Vytvořit hrneček
Milníkové kartičky

Milníkové kartičky

35 originálních karet, které Vám pomohou zachytit první důležité momenty Vašeho děťátka.

Objednat kartičky

Anebo si vytvořte dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Vybírat můžete mezi poukazem jako svatební dar, poukazem k narození dítěte anebo univerzálním poukazem na vámi vybranou hodnotu. Poukaz si můžete upravit dle vlastních představ a vytvoříte si tak snadno krásné osobní přání.

Vytvořit poukazK provozování webových stránek používáme COOKIES, a to za účelem zlepšení kvality poskytovaných služeb, usnadnění používání webových stránek a také z analytických a marketingových důvodů.

Pokud chcete provést úpravu rozsahu používání cookies a zjistit další informace, můžete tak učinit ZDE.