Dárkový speciál

Pokud si nevíte rady s dárky pro vaše blízké,
připravili jsme pro vás pár tipů z řad našich produktů.Svatební dar Vánoční dárky


Vánoční dárky

Každoroční vybírání vánočních dárků pro všechny je vyčerpávající. Většina originálních a zábavných nápadů se vyčerpala v minulých letech a teď je potřeba vymýšlet nanovo. Fotodárky jsou proto nejlepším řešením - každý rok budou nové, neokoukané a originální díky novým zážitkům, které člověk za celý rok nasbírá a budou dělat radost po celý rok.


Fotokniha z celého roku

Krásný dárek plný vzpomínek vhodný pro všechny vaše blízké - dětem můžete vytvořit fotoknihu plnou těch nejzábavnějších zážitků a lumpačinek, pro babičky a dědečky dejte do fotoknihy třeba fotky ze společných rodinných oslav a vaši lásku jistě potěší kniha plná fotek jen vás dvou.

Vytvořit fotoknihu

Pexeso s fotkami
nejen pro děti

Vlastní fotky tuto oblíbenou hru skvěle vylepší. Děti se díky ní mohou naučit poznávat třeba širší příbuzenstvo a prarodiče potěší pexeso s fotkami vnoučat.

Vytvořit pexeso

Nástěnný fotokalendář

Fotokalendář plný zábavných vzpomínek, který vám bude dělat radost každý den. Skvělý dárek pro rodinu i přátelé. Novinkou je plánovací nástěnný kalendář, který vám pomůže zorganozovat vaši domácnost díky jednoduchému , přehlednému designu a sloupečkům pro každého člena domácnosti.

Vytvořit fotokalendář

Tričko nebo taška
se zábavným motivem

Vaší fantazii se meze nekladou ani při tvorbě potisku triček a tašek. Vytvořte pro čerstvě sezdaný pár originální trička nebo tašky - stačí vložit fotky, vzkazy nebo vtipnou grafiku.

Vytvořit tričko

Originální balení vánočních dárků

Zabalit dárek je věda, my vám s tím pomůžeme. Oživte balení dárků díky našim tipům.fotky místo jmenovek

Rychlá orientace pod vánočním stromečkem, ideální pro děti které neumí číst. Stačí si vytvořit magnetky s fotkami obdarovaných a dát je na dárky místo jmenovek. Navíc vám budou dělat radost na lednici i po rozbalení vánočních dárků.

dárková zvířátka

Balení dárků může být i zábavné. Pohrajte si s ním a zkuste pomocí pompomů, stužek a fixek vytvořit z dárků zvířátka. Může tak pod stromečkem nejen na děti čekat celá dárková zoo.

vlastní balící papír

Pořiďte si roli prázdného balícího papíru, z brambor či houbičky na nádobí vytvořte vlastní razítka a papír orazítkujte. Vytvoříte si tak jedinečný balící papír.

vánoční hra

Udělejte rozbalování vánočních dárků o něco napínavější. Vybraný dárek schovejte někde v bytě, vytvořte mapu k dárku, rozstřihejte ji na menší kousky a ty pak zabalte pod stromeček místo samotného dárků. Rozbalování si tak zpestříte a budete mít navíc krásnou společnou vzpomínku.

Jak vybrat ty správné fotky na fotodárek?

Vybírejte takové fotky, u kterých se sami pousmějete. Zaměřte se i na barevnost, ostrost a světlo na fotce. Vynechte fotky, kde jsou obličeje příliš blízko okrajů, vyhnete se tak uříznutým obličejům u okrajů. Raději zvolte fotky, kde jsou vidět výrazy ve tvářích, nejen postava z dálky. Fotka bude relativně malá a na papíře už není možnost si ji přiblížit. To je důležité hlavně pokud používáte více fotek na jedné stránce. Ideální velikost fotografií je do 20 MB a 300dpi. Vkládat můžete fotografie s příponou jpeg, jpg a png. Více najdete v často kladených otázkách.

Jak vytvořit fotodárek?

Dárek velmi snadno vytvoříte díky našim přehledným webovým stránkám na vašem počítači nebo mobilním zařízení. Zvolte si produkt, vyberte požadovaný motiv či velikost a pusťte se do tvoření vybraného dárku. V dalším kroku se vám otevře náš intuitivní editor, ve kterém budete moci nahrávat a třídit fotky, měnit jejich rozložení, psát texty, měnit pozadí a vkládat zábavnou grafiku. Pokud jste u nás ještě nenakupovali, zaregistrujte a přihlaste se k odběru newslettrů. Přináší to hned několiv výhod - jako nový zákazník od nás získáte jednorázovou 10% slevu na váš první nákup a zároveň se vám po přihlášení automaticky ukládají rozpracované projekty. Tak se k nim budete moci kdykoliv vrátit a používat fotky z již vytvořených projektů. Díky newsletterům nepropásnete žádnou z našich novinek a akčních nabídek.

Nevíte si rady, jak vytvořit originální motiv? Pomůžeme vám.

U některých produktů můžete vybírat z přednastavených designových šablon. Snadno si ho upravíte nebo vytvoříte i vlastní motiv v našem editoru kombinací fotky, pozadí, textů s ruznými fonty a postaviček či jiných grafických elementů z naší galerie. Nebo vložte již hotovou grafiku ve formátu jpeg, png či jpg z vašeho počítače či mobilního zařízení. Rádi vám pomůžeme s vytvořením vaší vlastní grafiky. Pokud by jste měli o tuto službu zájem, stačí nám napsat náš email info@altu.cz.

Video návody a chat 24/7

Videonávody k různým našim produktům vás provedou několika tématy od přehledu našich stránek a profilu, přes změny fontů, vkládání fotek a práci s fotkou v editoru. Najdete je zde. Odpovědi na vaše dotazy naleznete zde v sekci FAQ. A pokud máte dotazy, na které nemůžete najít odpověď, napište nám na chatu nebo pošlete email na info@altu.cz. Rádi vám pomůžeme.