Dárkový speciál

Pokud si nevíte rady s dárky pro vaše blízké,
připravili jsme pro vás pár tipů z řad našich produktů.Svatební dar

Svatební dar

Vybírání svatebního daru je jedním z nejtěžších hledání vhodného dárku. Často člověk sklouzne k tomu nejsnazšímu řešení a daruje peníze, protože si není jistý, zda by se odvážnějším dárkem trefil do vkusu obou novomanželů. Pokud ale hledáte originální a zábavný svatební dar, kterým určitě nešlápnete vedle a který zaručeně potěší všechny čerstvé novomanžele, jste na správné adrese.


Poukaz na svatební fotoknihu

Ideální svatební dar ve kterém novomanželé využijí jejich krásné svatební fotky. V nabídce najdete svatební dárkové poukazy na svatební fotoknihu. Poukaz si můžete snadno personifikovat vlastními vzkazy a fotkami.

Vytvořit poukaz

Pexeso z fotek
v látkovém pytlíčku

Zábavná hra pro čerstvé novomanželé. Vyberte ty nejzábavnější společné fotky a vytvořte osobní hru plnou společných zážitků. K pexesu můžete vytvořit i praktický látkový pytlík, který je také možné potisknout.

Vytvořit pexeso

Hrneček s fotkou

Přidejte na hrneček fotku a osobní vzkaz, díky kterému si budou novomanželé užívat své zamilování při každém doušku.

Vytvořit hrneček

Tričko nebo taška
se zábavným motivem

Vaší fantazii se meze nekladou ani při tvorbě potisku triček a tašek. Vytvořte pro čerstvě sezdaný pár originální trička nebo tašky - stačí vložit fotky, vzkazy nebo vtipnou grafiku.

Vytvořit tričko

Originální předání svatebního daru

Nejde jen o samotný svatební dar, ale i jeho předávání může být jak pro
novomanžele tak pro svatebčany nezapomenutelný zážitek, který oživí každou svatbu. Máme pro vás pár tipů jak na to.balónkové překvapení

balónkové překvapení

Dárek zavěste na nafouknutý balónek s heliem a spolu s dalšími nafouklými balónky vložte do velké papírové krabice, kterou zabalte do balícího papíru se svatebním motivem. Po jejím otevření vyletí balónky ke stropu i s dárkem. Novomanželům při předávání dejte případně hák na pomoc, pokud je v místnosti příliš vysoký strop a užijte si zábavnou hru.

překážková dráha s odměnou

Vytvořte překážkovou dráhu z různých rekvizit, které najdete na místě konání svatebního veselí, na jejímž konci čeká novomanžele odměna.

překážková dráha s odměnou

hon za svatebním pokladem

Svatební dar vložte do krabice či nádoby a schovejte ji někde v rámci místa konání svatební veselky. Novomanželům předejte indicie k objevení pokladu. Pokud jde například o vodáckou svatbu, schovejte “poklad” na druhé straně řeky či vodní plochy, která je k dispozici a darujte novomanželům plavidlo, na kterém se budou muset pro poklad dostat.

hon za svatebním pokladem

luxusní balení

Anebo vsaďte na klasiku. Sežeňte pěknou krabici, krepový či jiný tenký papír, přebalte svatební dárek tímto papírem, vložte ho do krabice a tu zabalte do balícího papíru a převažte saténovou stuhou.

luxusní balení
Jak vybrat ty správné fotky na fotodárek?

Jak vybrat ty správné fotky na fotodárek?

Vybírejte takové fotky, u kterých se sami pousmějete. Zaměřte se i na barevnost, ostrost a světlo na fotce. Vynechte fotky, kde jsou obličeje příliš blízko okrajů, vyhnete se tak uříznutým obličejům u okrajů. Raději zvolte fotky, kde jsou vidět výrazy ve tvářích, nejen postava z dálky. Fotka bude relativně malá a na papíře už není možnost si ji přiblížit. To je důležité hlavně pokud používáte více fotek na jedné stránce. Ideální velikost fotografií je do 20 MB a 300dpi. Vkládat můžete fotografie s příponou jpeg, jpg a png. Více najdete v často kladených otázkách.

Jak vytvořit fotodárek?

Jak vytvořit fotodárek?

Dárek velmi snadno vytvoříte díky našim přehledným webovým stránkám na vašem počítači nebo mobilním zařízení. Zvolte si produkt, vyberte požadovaný motiv či velikost a pusťte se do tvoření vybraného dárku. V dalším kroku se vám otevře náš intuitivní editor, ve kterém budete moci nahrávat a třídit fotky, měnit jejich rozložení, psát texty, měnit pozadí a vkládat zábavnou grafiku. Pokud jste u nás ještě nenakupovali, zaregistrujte a přihlaste se k odběru newslettrů. Přináší to hned několiv výhod - jako nový zákazník od nás získáte jednorázovou 10% slevu na váš první nákup a zároveň se vám po přihlášení automaticky ukládají rozpracované projekty. Tak se k nim budete moci kdykoliv vrátit a používat fotky z již vytvořených projektů. Díky newsletterům nepropásnete žádnou z našich novinek a akčních nabídek.

Nevíte si rady, jak vytvořit originální motiv? Pomůžeme vám.

Nevíte si rady, jak vytvořit originální motiv? Pomůžeme vám.

U některých produktů můžete vybírat z přednastavených designových šablon. Snadno si ho upravíte nebo vytvoříte i vlastní motiv v našem editoru kombinací fotky, pozadí, textů s ruznými fonty a postaviček či jiných grafických elementů z naší galerie. Nebo vložte již hotovou grafiku ve formátu jpeg, png či jpg z vašeho počítače či mobilního zařízení. Rádi vám pomůžeme s vytvořením vaší vlastní grafiky. Pokud by jste měli o tuto službu zájem, stačí nám napsat náš email info@altu.cz.

Video návody a chat 24/7

Video návody a chat 24/7

Videonávody k různým našim produktům vás provedou několika tématy od přehledu našich stránek a profilu, přes změny fontů, vkládání fotek a práci s fotkou v editoru. Najdete je zde. Odpovědi na vaše dotazy naleznete zde v sekci FAQ. A pokud máte dotazy, na které nemůžete najít odpověď, napište nám na chatu nebo pošlete email na info@altu.cz. Rádi vám pomůžeme.