Fotoknihy

Vyberte si z našich originálních tématických designů šablon, které vám usnadní tvorbu vaší fotoknihy díky předem definovaným pozadím, textovým polím a nápaditým rozvržením stránek. Nechte své vzpomínky ožít, stačí vložit vaše fotky a texty.


akce

svatební

S touto elegantní a moderní šablonou svatební fotoknihy si své svatební fotky snadno zorganizujete a uchováte si tak vzpomínky na vaši nejkrásnější chvíli.

Vytvořit
akce

z dovolené

Vaše cestovatelské a dobrodružné zážitky skvěle vyniknou právě ve fotoknize z dovolené, ať už vás cesta zavedla kamkoli.

Vytvořit
akce

bez motivu

Fotokniha bez motivu, pouze s přednastavenými okny pro fotografie a texty. Je čistě na vás, jak si fotoknihu vyladíte.

Vytvořit
akce

pro jakýkoliv rok vašeho dítěte

Uchovejte si každý rok vašeho dítěte, šablona dětské fotoknihy se díky univerzálním dětským motivům a fontům hodí jak pro miminka, tak pro školáky.

Vytvořit
akce

zimní

Nová šablona zimní fotoknihy pro vaše zimní zážitky. Ať už jste sáňkovali na kopci za barákem nebo vyrazili za zimou do alp. V tomto designu se bude vyjímat každá vaše zimní vzpomínka.

Vytvořit


Personalizované fotoknihy jsou ideální pro uchování vašich zážitků a vzpomínek. Jsou originálním dárkem pro vaše přátele a rodinu, nebo jen tak pro vaší radost. Vlastní fotoknihy jsou vhodné pro každou příležitost - ať už jde o speciální příležitost jako je svatba nebo první rok vašeho miminka, nebo jen o zážitky z poslední letní dovolené. Podívejte se na naše krásné a moderní šablony, které vám společně s velmi jednoduchým online editorem pomohou vytvořit krásné fotoknihy, stačí jen nahrát fotky a ostatní nechte na nás. Najdete u nás šablonu svatební, z dovolené, pro vzpomínky na zimní radovánky, k uchování prvního roku vašeho miminka nebo pro jakýkoliv rok vašeho dítěte.

Pokud máte konkrétní představu o tom, jak má vaše fotokniha vypadat, je velmi snadné si ji upravit či z prázdné šablony vytvořit vlastní díky široké nabídce pozadí, doplňkové grafiky a možnosti vkládání vlastních textů či polí po fotografie. Tiskneme velmi kvalitním tiskem na křídový papír, vybírat můžete z čtvercových a obdélníkových formátů, sešitových či tvrdých desek, formátu A5 či A4.
Vytvořte si svojí fotoknihu ještě dnes!Co říkáte na naše fotoknihy?

"Altu mohu pro fotoknihu jen doporučit! Velmi intuitivní program, který mne osobně provedl výrobou fotoknihy naprosto bez problémů, ba naopak, ještě mne upozornil na možná vylepšení, které Altu umožňuje (vkládání bublin, obrázků, atd.). Samotná výroba byla rychlá a výsledek opravdu kvalitní za odpovídající cenu! Doporučuji pro mimořádnou spokojenost!"

Ondřej Čada

38 let, Praha


Vyberte si z našich fotodárků!

akce Fotokalendáře

Fotokalendáře

Nástěnné a stolní kalendáře s možností zvýraznění vlastních událostí.

Vytvořit fotokalendář
akce Vlastní potisk textilu

Vlastní potisk textilu

Trička, dětské body a tašky s vlastním potiskem ze všech stran.

Vytvořit textil
akce Pexeso

Pexeso

Pexeso s vlastními motivy na přední i zadní straně, na archu k rozstříhání.

Vytvořit pexeso
akce Fotohrnky

Fotohrnky

Hrneček v různých barvách s možností potisku po celém obvodu.

Vytvořit hrneček
Magnetky

Magnetky

Lesklé magnetické fotky nejen na vaši lednici, v různých velikostech a formátech - třeba jako puzzle.

Vytvořit magnetku

Anebo si vytvořte dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Vybírat můžete mezi poukazem jako svatební dar, poukazem k narození dítěte anebo univerzálním poukazem na vámi vybranou hodnotu. Poukaz si můžete upravit dle vlastních představ a vytvoříte si tak snadno krásné osobní přání.

Vytvořit poukaz