Fotoknihy
Vlastni-kalendar.cz a Krasna-fotokniha.cz se mění na ALTU.cz. Místo, kde objednáte Vaše oblíbené fotodárky pohromadě.

Fotoknihy

Vyberte si z našich originálních tématických designů šablon, které vám usnadní tvorbu vaší fotoknihy díky předem definovaným pozadím, textovým polím a nápaditým rozvržením stránek. Nechte své vzpomínky ožít, stačí vložit vaše fotky a texty.

GARANTUJEME DORUČENÍ DO VÁNOC

u objednávek vytvořených do 16. 12. 23:59 doručovaných Zásilkovnou, do 17. 12. 23:59 doručovaných Českou poštou a do 20. 12. 12.00 při EXPRESS osobním odběru v Praze.


svatební

S touto elegentní a moderní šablonou si své svatební fotky snadno zorganizujete a uchováte si tak vzpomínky na vaši nejkrásnější chvíli.

Vytvořitz dovolené

Vaše cestovatelské a dobrodružné zážitky skvěle vyniknou právě ve fotoknize s tímto motivem, ať už vás cesta zavedla kamkoli.

Vytvořitbez motivu

Fotokniha bez motivu, pouze s přednastavenými okny pro fotografie a texty. Je čistě na vás, jak si fotoknihu vyladíte.

Vytvořitpro jakýkoliv rok vašeho dítěte

Uchovejte si každý rok vašeho dítěte, šablona fotoknihy se díky univerzálním dětským motivům a fontům hodí jak pro miminka, tak pro školáky.

Vytvořitzimní

Nová šablona fotoknihy pro vaše zimní zážitky. Ať už jste sáňkovali na kopci za barákem nebo vyrazili za zimou do alp. V tomto designu se bude vyjímat každá vaše zimní vzpomínka.

Vytvořit

Personalizované fotoknihy jsou ideální pro uchování vašich zážitků a vzpomínek. Jsou originálním dárkem pro vaše přátele a rodinu, nebo jen tak pro vaší radost. Vlastní fotoknihy jsou vhodné pro každou příležitost - ať už jde o speciální příležitost jako je svatba nebo první rok vašeho miminka, nebo jen o zážitky z poslední letní dovolené. Podívejte se na naše krásné a moderní šablony, které vám společně s velmi jednoduchým online editorem pomohou vytvořit krásné fotoknihy, stačí jen nahrát fotky a ostatní nechte na nás. Najdete u nás šablonu svatební, z dovolené, pro vzpomínky na zimní radovánky, k uchování prvního roku vašeho miminka nebo pro jakýkoliv rok vašeho dítěte.

Pokud máte konkrétní představu o tom, jak má vaše fotokniha vypadat, je velmi snadné si ji upravit či z prázdné šablony vytvořit vlastní díky široké nabídce pozadí, doplňkové grafiky a možnosti vkládání vlastních textů či polí po fotografie. Tiskneme velmi kvalitním tiskem na křídový papír, vybírat můžete z čtvercových a obdélníkových formátů, sešitových či tvrdých desek, formátu A5 či A4.
Vytvořte si svojí fotoknihu ještě dnes!Co říkáte na naše fotoknihy?

"Altu mohu pro fotoknihu jen doporučit! Velmi intuitivní program, který mne osobně provedl výrobou fotoknihy naprosto bez problémů, ba naopak, ještě mne upozornil na možná vylepšení, které Altu umožňuje (vkládání bublin, obrázků, atd.). Samotná výroba byla rychlá a výsledek opravdu kvalitní za odpovídající cenu! Doporučuji pro mimořádnou spokojenost!"

Ondřej Čada

35 let, Praha

"Na svých cestách po světě ochutnávám exotická jídla, ale především hodně fotím:). Fotokniha je ideální možnost jak ukázat rodině a přátelům kde všude jsem byl. Výsledná knížka je skutečně krásná a za doboru cenu!"

Petr Kolátek

cestovatel


Vyberte si z našich fotodárků!

Fotokalendáře

Nástěnné a stolní kalendáře s možností zvýraznění vlastních událostí.

Vytvořit fotokalendář

Pexeso

Pexeso s vlastními motivy na přední i zadní straně, na archu k rozstříhání.

Vytvořit pexeso

Hrnečky s potiskem

Hrneček v různých barvách s možností potisku po celém obvodu.

Vytvořit hrneček

Magnetky

Lesklé magnetické fotky nejen na vaši lednici, v různých velikostech a formátech - třeba jako puzzle.

Vytvořit magnetku

Fotodeska

Fotka tištěná přímo na plastovou desku Forex, na váš stůl či zeď.

Vytvořit fotodeskuPřihlášení

- nebo se Registrovat

přes E-mail

Obnovit heslo pro

přes Facebook

Registrovat

- nebo se Přihlásit

Pro tvorbu a uložení produktů je nutné se registrovat. Vše se pak bude automaticky ukládat pod váš účet.

Pro objednání produktu je potřeba se registrovat. Vše se pak bude automaticky ukládat pod váš účet.


přes E-mail


Pokud nám sdělíte něco málo o vás, čeká vás malé překvapení. (nepovinné)