Milníkové kartičky

Krásné originální milníkové kartičky, které Vám pomohou zachytit každý důležitý moment prvních třech let Vašeho děťátka. Díky milníkovým kartičkám fotka ve fotoalbu krásně vynikne. Balení obsahuje 35 karet s naším originálním designem. Karty jsou vytištěné na tvrdý křídový papír o velikosti A6 (10.5 x 14.8 cm). Aby se vám nikde nezakutálely, můžete si k nim přiobjednat praktický pytlíček, na který si vytvoříte vlastní potisk.

Milníková kartička - je mi 1 týden Milníková kartička - jsou mi 4 měsíce Milníková kartička - je mi 1 rok Milníková kartička - první koupání Milníková kartička - vítání občánků Milníková kartička - už stojím Milníková kartička - moje první jídlo


Milníkové kartičky pomáhají na fotografiích lépe zachytit důležité okamžiky z života vašeho miminka, jako je první koupání, první otoční, pasení koníčků, první zoubek a další skvělé momenty. Milníkové kartičky jsou tak ideálním dárkem k narození dítěte, můžete k nim společně zakoupit i poukaz na fotoknihu. Novopečení rodiče tak mohou uchovat krásné vzpomínky v originálním fotoalbu. Karty jsou vytištěné na tvrdý křídový papír o velikosti A6 (10.5 x 14.8 cm). Aby se vám nikde nezakutálely, můžete si k nim přiobjednat praktický pytlíček, na který si vytvoříte vlastní potisk.

K provozování webových stránek používáme COOKIES, a to za účelem zlepšení kvality poskytovaných služeb, usnadnění používání webových stránek a také z analytických a marketingových důvodů.

Pokud chcete provést úpravu rozsahu používání cookies a zjistit další informace, můžete tak učinit ZDE.