Fotokalendáře

Vyberte si z naší široké nabídky typů fotokalendářů na rok 2021 v originálních designech. Stačí zvolit typ kalendáře a vložit vaše fotky, nebo si šablonu upravit podle svého díky pestré nabídce pozadí a grafických doplňků či pomocí zvýraznění vašich významných dnů.


akce

Fotokalendáře s velkou fotkou

Nástěnný kalendář s velkým prostorem pro fotku a kalendáriem umístěným pod ní. Můžete si vybrat z výškového či šířkového formátu, s předdefinovaným pozadím či bez. Možnost i krásného motivu 4 ročních období.

Vytvořit
akce

Fotokalendáře se svátky

Nástěnný kalendář s fotkou a kalendáriem s českými svátky. Můžete si vybrat z výškového či šířkového formátu, s předdefinovaným pozadím či bez. Možnost i krásného motivu 4 ročních období.

Vytvořit
akce

Stolní fotokalendáře se svátky

Stolní fotokalendáře v originálním designu a ve variantě týdenního nebo 14-denního kalendáře s přehledem celého roku, státních svátků a včetně kartonového stojánku. Možnost i krásného motivu 4 ročních období.

Vytvořit
akce

Rodinný plánovací fotokalendář

Nástěnný kalendář ve formáru A3 s vlastními fotkami, svátky a hlavně poznámkovým prostorem pro dva až šest členů domácnosti v origunálních designech do dětských i obývacích pokojů.

Vytvořit


Hledáte jednoduchý originální dárek? Vlastní fotokalendář potěší všechny vaše blízké. Naše fotokalendáře mají moderní originální šablony s jemným motivem. Jsou k dispozici vždy v šířkové či výškové variantě, se svátky či bez. Ve variantě bez svátků dominuje prostor pro fotku. Nebo si zvolte stolní fotokalendář v týdenní nebo 14ti denní variantě.

Kalendář si můžete upravit dle vlastních představ - změnou pozadí, fontu, přidáním grafických prvků a vlastních událostí. Fotky do vlastního kalendáře můžete vybírat například tématicky podle ročních období. Fotokalendář si snadno vytvoříte v intuitivním online editoru, nemusíte tedy nic instalovat do vašeho počítače Stačí připravit si výběr vhodných fotek, vše nahrát do našeho online editoru a zvolit pro každou fotku vhodné umístění, pak už můžete jen ladit váš fotokalendář k dokonalosti. Na nic nečekejte a vytvořte si svůj fotokalendář ještě dnes!Co říkáte na naše fotokalendáře?

"Vše bylo výborné, kalendáře lze snadno tvořit, i dodací lhůta byla perfektně krátká. Skvělé pokračování staré značky."

Zdeňka G.

Třebíč

"Fotokalendáře si u Vás objednávám již několik let po sobě a vždy jsem spokojená. Stránky Altu.cz jsou fakt skvělé. Krásně přehledné, jednoduše navržené, snadno si vyberu produkt, o který mám zájem. Zvládne to každý a nemusí se nic extra učit. Čím jste mě ale letos ohromili je Váš osobní přístup při řešení problému. Byli jste schopni napravit mou chybu a na poslední chvíli ještě před Vánoci mi dodat během dvou dnů opravené kalendáře, takže se měla babička z čeho těšit pod stromečkem. Komunikace s Vámi je opravdu skvělá, nejen co se rychlosti i přístupu týče. Za rok se mnou zase počítejte!"

Iva Kounovská

30 let, Praha

"S kalendáři ALTU jsem moc spokojená. Především se mi velmi dobře pracovalo na vašich stránkách, oproti konkurenci je zde vše krásně přehledné. Vše zvládnu vytvořit na telefonu, což vypovídá o jednoduchém ovládání a upravování a to mi vyhovuje. Vaše kalendáře jsou krásně jednoduché, jak vzhledově tak provedením a navíc za skvělou cenu. Komunikace s Vámi je také super, velmi mě překvapila rychlost dodání - i přesto, že byly svátky došel balíček za 2 dny od objednání."

Veronika

24 let, Semily


Vyberte si z našich fotodárků!

Fotoknihy

Fotoknihy

Originální a hravé šablony v různých velikostech a provedení fotoknihy.

Vytvořit fotoknihu
akce Vlastní potisk textilu

Vlastní potisk textilu

Trička, dětské body a tašky s vlastním potiskem ze všech stran.

Vytvořit textil
Pexeso

Pexeso

Pexeso s vlastními motivy na přední i zadní straně, na archu k rozstříhání.

Vytvořit pexeso
Fotohrnky

Fotohrnky

Hrneček v různých barvách s možností potisku po celém obvodu.

Vytvořit hrneček
Milníkové kartičky

Milníkové kartičky

35 originálních karet, které Vám pomohou zachytit první důležité momenty Vašeho děťátka.

Objednat kartičky
Magnetky

Magnetky

Lesklé magnetické fotky nejen na vaši lednici, v různých velikostech a formátech - třeba jako puzzle.

Vytvořit magnetku