Dárkový poukaz

Ideální dárek pokud vám došly nápady nebo čas. Naše dárkové poukazy si navíc můžete upravovat podle vašich představ - měnit pozadí, vkládat vlastní fotografie či vzkazy. Rádi Vám jej vytiskneme, nebo zašleme na váš email. Hodí se především jako dárek k narození dítěte nebo originální svatební dar.
Více informací o dárkových poukazech najdete v často kladených otázkách


poukaz
na určitou hodnotu

Vybírat můžete z dárkových poukazů v hodnotách 200, 500,
1.000 a 1.500 Kč

Vytvořit

poukaz
na svatební fotoknihu

Ideální svatební dar, ve kterém novomanželé využijí své krásné svatební fotky. Vyberte velikost, vazbu a počet stran fotoknihy
a navolte si tak hodnotu poukazu. V editoru můžete do poukazu vkládat osobní přání novomanželům, fotky a veselé obrázky. Poukaz Vám rádi vytiskneme na prémiový papír a doručíme spolu s okrasnou obálkou.

Vytvořit

Milníkové kartičky

Krásné originální milníkové kartičky, které Vám pomohou zachytit každý důležitý moment prvních třech let Vašeho děťátka. Díky milníkovým kartičkám fotka ve fotoalbu krásně vynikne. Balení obsahuje 35 karet s naším vlastním designem. Karty jsou vytištěné na tvrdý křídový papír o velikosti A6 (10.5 x 14.8 cm). Aby se vám nikde nezakutálely, můžete si k nim přiobjednat praktický pytlíček, na který si vytvoříte vlastní potisk

Objednat


Každý to známe, občas si s dárky lámeme hlavu hodně dlouho a stejně nemůžeme na nic přijít. Někdy třeba i zapomeneme nebo nám dojde čas. Pak je dárkový poukaz ideální třeba jako svatební dar nebo dárek k narození dítěte, poukaz na naší fotoknihu a další produkty. Na rozdíl od běžných dárkových poukazů, nejde jen o prázdnou kartu. Naším poukazem darujete vzpomínky a zážitky, na které se díky tomu nezapomene. Navíc si naše poukazy můžete upravovat: vyměníte pozadí, vložíte vlastní fotku a vzkaz a hned je to osobnější. A pokud vám zbylo i troška toho času, poukaz si můžete nechat od nás vytisknout na hezký matný křídový papír. Vytištěné poukazy dodáváme včetně decentní barevné obálky. Poukaz bude mít platnost 13 měsíců od data jeho objednávky.Vyberte si z našich fotodárků!

Fotoknihy

Fotoknihy

Originální a hravé šablony v různých velikostech a provedení fotoknihy.

Vytvořit fotoknihu
akce Fotokalendáře

Fotokalendáře

Nástěnné a stolní kalendáře s možností zvýraznění vlastních událostí.

Vytvořit fotokalendář
akce Vlastní potisk textilu

Vlastní potisk textilu

Trička, dětské body a tašky s vlastním potiskem ze všech stran.

Vytvořit textil
Pexeso

Pexeso

Pexeso s vlastními motivy na přední i zadní straně, na archu k rozstříhání.

Vytvořit pexeso
Fotohrnky

Fotohrnky

Hrneček v různých barvách s možností potisku po celém obvodu.

Vytvořit hrneček
Milníkové kartičky

Milníkové kartičky

35 originálních karet, které Vám pomohou zachytit první důležité momenty Vašeho děťátka.

Objednat kartičky

K provozování webových stránek používáme COOKIES, a to za účelem zlepšení kvality poskytovaných služeb, usnadnění používání webových stránek a také z analytických a marketingových důvodů.

Pokud chcete provést úpravu rozsahu používání cookies a zjistit další informace, můžete tak učinit ZDE.