Jak to všechno začalo

Byla to vlastně náhoda. Máma jednoho našeho dobrého kamaráda tvořila každý rok kalendář s vlastními fotkami ve Wordu. My jsme se již věnovali IT a tak jsme zkusili naprogramovat jednoduchý web s šablonou kalendáře, který by uměl po nahrání fotek generovat PDF. A tak vznikl náš úplně první web. Na naši stránku začalo chodit čím dál tím více návštěvníků a s nimi přicházeli i prosby o tisk. Proto jsme se v roce 2009 spojili s vršovickou tiskárnou BESR a začali kalendáře i tisknout a rozesílat poštou. Zákazníci přicházeli sami a poptávali u nás další a další produkty. A tak jsme rozšiřovali naše portfolio o fotoknihy a fotohrnky a dali každému produktu vlastní web. V roce 2017 jsme se rozhodli vše sjednotit, zpřehlednit a zjednodušit. Na podzim jsme spustili novou značku ALTU a web s příjemnějším uživatelským prostředím a novými designy fotoknih a kalendářů. A na letošní rok máme nachystáno spoustu dalších novinek, máte se na co těšit!Kdo za tím vším stojí

Tomáš, 35 let
hlavní tahoun

IT na plný úvazek, milovník adrenaliových sportů a přírody. Když nesedí u počítače, najdete ho na horách nebo na vodě - snowboardovat, běžkovat, kitovat, wakovat, bikovat, lézt feraty, … vždy po boku své krásné ženy Elišky a s velkou partou kamarádů.

Milan, 36 let
pravá i levá ruka

IT, otec a manžel na plný úvazek. Má rád vše co jede a tak je často s celou rodinou na kole, kolečkových bruslích, lyžích, saních nebo v dopravním prostředku směřujícím na výlet. Jeho nejoblíbenější jídlo je pečené koleno.

Petr, 56 let
šéf výroby

Tisk je jeho koníčkem i obživou přes 35 let.
Vůni tiskařských barev si rád kompenzuje čerstvým vzduchem a přírodou - nejraději v lese při sbírání hub a dalších lesních pochutin, nebo na malém fotbalovém hřišti.
Proč právě s námi

jednoduchý a intuitivní online editor

jednoduchý a intuitivní online editor

rychlé dodání

rychlé dodání

předtisková kontrola

předtisková kontrola

pomoc na chatu

pomoc na chatu

garance kvality výstupu

garance kvality výstupu

originální designy a šablony

originální designy a šablony

skvělá cena

skvělá cena

Přihlášení

přes E-mail

Obnovit heslo pro

přes Facebook


Registrovat

Pro tvorbu a uložení produktů je nutné se registrovat. Vše se pak bude automaticky ukládat pod váš účet.

Pro objednání produktu je potřeba se registrovat. Vše se pak bude automaticky ukládat pod váš účet.

přes E-mail


Nepovinně nám můžete sdělit něco málo navíc, čeká vás malé překvapení.