Textil s vlastním potiskem

Vytvořte si textil s vlastním potiskem. V naší nabídce najdete pánská, dámská a dětská trička, body pro miminka a látkové tašky s vlastním potiskem. Jako u všech našich produktů, můžete vkládat texty, fotky a zábavnou grafiku. Vaší kreativitě se meze nekladou. Tiskneme ze všech stran metodou přímého digitálního tisku ve fotografické kvalitě, výsledkem je měkký ohebný potisk s autentickou barevností.


akce

Trička

Potisknout můžete tričko z obou stran včetně rukávů. V naší nabídce najdete trička s vlastním potiskem ve standardní i prémiové kvalitě.
Vytvořit si můžete trička s potiskem pro celou rodinu.

Vytvořit
akce

Dětské body

Vytvořte originální dárek pro čerstvě narozené miminko, nebo třeba k jeho prvním narozeninám. Vlastní potisk můžete vložit jak na přední, tak na zadní straně body. Nabízíme dětské body s cvočky na jedné straně ve variantě s krátkým nebo dlouhým rukávem.

Vytvořit
akce

Taška

Vybírat můžete mezi dvěma druhy tašek s vlastním potiskem, a to s kratkými nebo dlouhými uchy. Potisknout lze přední i zadní stranu tašky.

Vytvořit


Stávající módní trendy Vám nevyhovují, nebo prostě jen hledáte vhodný dárek pro své blízké? Vytvořte si u nás tričko nebo tašku s vlastním potiskem, která bude bavit nejen vás, ale i vaše blízké. V našem jednoduchém editoru si snadno připravíte vlastní motiv potisku - můžete vkládat fotky a texty, přidávat zábavné prvky jako jsou komiksové bubliny nebo různé postavičky. Vybírat můžete z mnoha barev a provedení triček i tašek.Vyberte si z našich fotodárků!

akce Fotoknihy

Fotoknihy

Originální a hravé šablony v různých velikostech a provedení fotoknihy.

Vytvořit fotoknihu
akce Fotokalendáře

Fotokalendáře

Nástěnné a stolní kalendáře s možností zvýraznění vlastních událostí.

Vytvořit fotokalendář
akce Pexeso

Pexeso

Pexeso s vlastními motivy na přední i zadní straně, na archu k rozstříhání.

Vytvořit pexeso
akce Fotohrnky

Fotohrnky

Hrneček v různých barvách s možností potisku po celém obvodu.

Vytvořit hrneček
Magnetky

Magnetky

Lesklé magnetické fotky nejen na vaši lednici, v různých velikostech a formátech - třeba jako puzzle.

Vytvořit magnetku