Textil s vlastním potiskem

Vytvořte si textil s vlastním potiskem. V naší nabídce najdete pánská, dámská a dětská trička, body pro miminka a látkové tašky s vlastním potiskem. Jako u všech našich produktů, můžete vkládat texty, fotky a zábavnou grafiku. Vaší kreativitě se meze nekladou. Tiskneme ze všech stran metodou přímého digitálního tisku ve fotografické kvalitě, výsledkem je měkký ohebný potisk s autentickou barevností.


akce

Trička

Potisknout můžete tričko z obou stran včetně rukávů. V naší nabídce najdete trička s vlastním potiskem ve standardní i prémiové kvalitě.
Vytvořit si můžete trička s potiskem pro celou rodinu.

Vytvořit
akce

Dětské body

Vytvořte originální dárek pro čerstvě narozené miminko, nebo třeba k jeho prvním narozeninám. Vlastní potisk můžete vložit jak na přední, tak na zadní straně body. Nabízíme dětské body s cvočky na jedné straně ve variantě s krátkým nebo dlouhým rukávem.

Vytvořit
akce

Taška

Vybírat můžete mezi dvěma druhy tašek s vlastním potiskem, a to s kratkými nebo dlouhými uchy. Potisknout lze přední i zadní stranu tašky.

Vytvořit


Stávající módní trendy Vám nevyhovují, nebo prostě jen hledáte vhodný dárek pro své blízké? Vytvořte si u nás tričko nebo tašku s vlastním potiskem, která bude bavit nejen vás, ale i vaše blízké. V našem jednoduchém editoru si snadno připravíte vlastní motiv potisku - můžete vkládat fotky a texty, přidávat zábavné prvky jako jsou komiksové bubliny nebo různé postavičky. Vybírat můžete z mnoha barev a provedení triček i tašek.Vyberte si z našich fotodárků!

Fotoknihy

Fotoknihy

Originální a hravé šablony v různých velikostech a provedení fotoknihy.

Vytvořit fotoknihu
akce Fotokalendáře

Fotokalendáře

Nástěnné a stolní kalendáře s možností zvýraznění vlastních událostí.

Vytvořit fotokalendář
Pexeso

Pexeso

Pexeso s vlastními motivy na přední i zadní straně, na archu k rozstříhání.

Vytvořit pexeso
Fotohrnky

Fotohrnky

Hrneček v různých barvách s možností potisku po celém obvodu.

Vytvořit hrneček
Milníkové kartičky

Milníkové kartičky

35 originálních karet, které Vám pomohou zachytit první důležité momenty Vašeho děťátka.

Objednat kartičky
Magnetky

Magnetky

Lesklé magnetické fotky nejen na vaši lednici, v různých velikostech a formátech - třeba jako puzzle.

Vytvořit magnetku