Fotokalendáře se svátky

V tomto fotokalendáři mají fotky stále hodně prostoru v rámci stránky. Kalendárium se skládá z datumů i českých svátků. Kombinace díky které budete mít stále krásnou nástěnnou dekoraci plnou milých vzpomínek, ale zároveň nikomu nezapomenete popřát k svátku. Stejně jako u našich dalších verzí fotokalendáře je možné si zvýraznit významné dny. I u tohoto kalendáře je na výběr formát na šířku i na výšku. Orientace fotokalendáře pak určuje velikost a formát kalendária. V našem intuitivním editoru upravíte pozadí, přidáte texty i veselé obrázky. V originální šabloně je jemné vodovkové pozadí, které lze v konfiguraci změnit na pozadí čtyř ročních období. Vytvořte si unikátní kalendář na míru jako dárekpro vás i vaše blízké.

1

Motiv kalendáře


Měsíční třináctilistý nástěnný kalendář na šířku s velkým prostorem pro fotkou. Obsahuje také české svátky. Na tento kalendář je potřeba si připravit 13 fotografií.

Barvy a pozadí kalendáře lze libovolně měnit. Můžete také zvýrazňovat Vaše významné dny.
2

Vyberte velikost


3

Nastavení kalendáře


Začátek kalendáře

-


  • Cena je včetně DPH 21%


Fotokalendáře 2024 se svátky

Nástěnný fotokalendář s rozšířeným kalendáriem o české svátky a s možností vyznačit si vaše významné dny. Tak už na narozeniny svých blízkých jen tak nezapomenete. Prostor je Ideální jako dekorace na stěnu, pokud chcete mít přehled nad časem a zároveň své vzpomínky stále na očích. Můžete si vybrat z výškového či šířkového formátu, s předdefinovaným pozadím či bez. Možnost i krásného motivu čtyř ročních období. Fotokalendář si snadno vytvoříte v intuitivním online editoru, nemusíte tedy nic instalovat do vašeho počítače. Stačí připravit si výběr vhodných fotek, vše nahrát do editoru a zvolit pro každou fotku vhodné umístění, pak už můžete jen ladit váš fotokalendář k dokonalosti.