Svatební fotokniha

S touto elegentní a moderní šablonou svatební fotoknihy si své svatební fotky snadno zorganizujete a uchováte si tak vzpomínky na vaši nejkrásnější chvíli.

Svatební fotokniha
Svatební fotokniha
Svatební fotokniha
1

Vyberte formát


2

Vyberte velikost


3

Vyberte vazbu-


  • Cena je za knihu o 24 stranách


Svatební fotokniha

Naše svatební šablona krásně zachytí váš svatební den. Každá část svatební tradice má ve fotoknize svůj prostor, aby zachytila váš výjimečný den, na který nikdy nezapomenete. Od příprav, líčení a česání nevěsty, po svatební obřad, gratulace, přípitky, první společné focení, tanec a svatební večírek. Nezapomněli jsme ani na prostor pro společnou fotku se všemi svatebčany, kteří s vámi tento významný den byli. Ať už si chcete vytvořit vzpomínku na svůj

svatební den, nebo darovat originální svatební dar pro vaše blízké, naše moderní svatební šablona je na to ideální. Ozvláštnit si ji můžete svými popisky, které zachytí váš den ještě detailněji a budete mít na co vzpomínat. Vybírat můžete z dalších krásných tématických svatebních pozadí a doplňkové grafiky, které mohou vaši svatební fotoknihu ještě více ozvláštnit. To vše v jednoduchém a intuitivním online editoru, stačí jen importovat vaše fotky a je to.