Zimní Fotokniha

Také nedočkavě od podzimu vyhlížíte z okna první snehově vločky a když napadne, musíte hned vyrazit za sněhovou zábavou? Zimní dobrodružství si snadno uchováte v naší zimní fotoknize a snadno se k nim ve vzpomínkách vrátíte třeba i v léte. Protože sníh je zábava v každém věku.

1

Vyberte formát


2

Vyberte velikost


3

Vyberte vazbu-


  • Cena je za knihu o 24 stranách


Zimní fotokniha

Pokud máte rádi sníh a často si ho jezdíte užívat, je naše zimní šablona fotoknihy pro vás jako dělaná. V originální šabloně najdete místo pro uchování všech zasněžených vzpomínek - od cesty do hor, přes všechna sněhová dobrodružství, ať už jsou s přáteli nebo s rodinou. Do všech našich fotoknih lze přidávat i mapy, na kterých si můžete zaznamenat kde přesne jste byli. Editor vam navíc pomůže setřídit a vkládat fotky chronologicky dle data pořízení.

Vytvořit si fotoknihu je pak velmi snadné, stačí jen nahrát fotky a dopsat popisky. K dispozici jsou různé formáty a varianty tisku - malé, velké, čtvercové, obdélníkové, s tvrdými či měkkými deskami. Fotoknihu lze rozšiřovat ze základních 24 stran až na celkem 100 ve variantě tvrdých desek. Tiskneme na velmi kvalitní křídový papír již do dvou dnů od objednávky. Nenechte své vzpomínky ležet v počítači či telefonu, vytvořte si vzpomínky na své zážitky ještě dnes.