Dárkový speciál

Pokud si nevíte rady s dárky pro vaše blízké,
připravili jsme pro vás pár tipů z řad našich produktů.Vánoční dárky

Vánoční dárky

Každoroční vybírání vánočních dárků pro všechny je vyčerpávající. Většina originálních a zábavných nápadů se vyčerpala v minulých letech a teď je potřeba vymýšlet nanovo. Fotodárky jsou proto nejlepším řešením - každý rok budou nové, neokoukané a originální díky novým zážitkům, které člověk za celý rok nasbírá a budou dělat radost po celý rok.


Fotokniha z celého roku

Krásný dárek plný vzpomínek vhodný pro všechny vaše blízké - dětem můžete vytvořit fotoknihu plnou těch nejzábavnějších zážitků a lumpačinek, pro babičky a dědečky dejte do fotoknihy třeba fotky ze společných rodinných oslav a vaši lásku jistě potěší kniha plná fotek jen vás dvou.

Vytvořit fotoknihu

Pexeso s fotkami
nejen pro děti

Vlastní fotky tuto oblíbenou hru skvěle vylepší. Děti se díky ní mohou naučit poznávat třeba širší příbuzenstvo a prarodiče potěší pexeso s fotkami vnoučat.

Vytvořit pexeso

Nástěnný fotokalendář

Fotokalendář plný zábavných vzpomínek, který vám bude dělat radost každý den. Skvělý dárek pro rodinu i přátelé. Novinkou je plánovací nástěnný kalendář, který vám pomůže zorganozovat vaši domácnost díky jednoduchému , přehlednému designu a sloupečkům pro každého člena domácnosti.

Vytvořit fotokalendář

Tričko nebo taška
se zábavným motivem

Vaší fantazii se meze nekladou ani při tvorbě potisku triček a tašek. Vytvořte pro čerstvě sezdaný pár originální trička nebo tašky - stačí vložit fotky, vzkazy nebo vtipnou grafiku.

Vytvořit tričko

Originální balení vánočních dárků

Zabalit dárek je věda, my vám s tím pomůžeme. Oživte balení dárků díky našim tipům.fotky místo jmenovek

Rychlá orientace pod vánočním stromečkem, ideální pro děti které neumí číst. Stačí si vytvořit magnetky s fotkami obdarovaných a dát je na dárky místo jmenovek. Navíc vám budou dělat radost na lednici i po rozbalení vánočních dárků.

fotky místo jmenovek

dárková zvířátka

Balení dárků může být i zábavné. Pohrajte si s ním a zkuste pomocí pompomů, stužek a fixek vytvořit z dárků zvířátka. Může tak pod stromečkem nejen na děti čekat celá dárková zoo.

dárková zvířátka

vlastní balící papír

Pořiďte si roli prázdného balícího papíru, z brambor či houbičky na nádobí vytvořte vlastní razítka a papír orazítkujte. Vytvoříte si tak jedinečný balící papír.

vlastní balící papír

vánoční hra

Udělejte rozbalování vánočních dárků o něco napínavější. Vybraný dárek schovejte někde v bytě, vytvořte mapu k dárku, rozstřihejte ji na menší kousky a ty pak zabalte pod stromeček místo samotného dárků. Rozbalování si tak zpestříte a budete mít navíc krásnou společnou vzpomínku.

vánoční hra
Jak vybrat ty správné fotky na fotodárek?

Jak vybrat ty správné fotky na fotodárek?

Vybírejte takové fotky, u kterých se sami pousmějete. Zaměřte se i na barevnost, ostrost a světlo na fotce. Vynechte fotky, kde jsou obličeje příliš blízko okrajů, vyhnete se tak uříznutým obličejům u okrajů. Raději zvolte fotky, kde jsou vidět výrazy ve tvářích, nejen postava z dálky. Fotka bude relativně malá a na papíře už není možnost si ji přiblížit. To je důležité hlavně pokud používáte více fotek na jedné stránce. Ideální velikost fotografií je do 20 MB a 300dpi. Vkládat můžete fotografie s příponou jpeg, jpg a png. Více najdete v často kladených otázkách.

Jak vytvořit fotodárek?

Jak vytvořit fotodárek?

Dárek velmi snadno vytvoříte díky našim přehledným webovým stránkám na vašem počítači nebo mobilním zařízení. Zvolte si produkt, vyberte požadovaný motiv či velikost a pusťte se do tvoření vybraného dárku. V dalším kroku se vám otevře náš intuitivní editor, ve kterém budete moci nahrávat a třídit fotky, měnit jejich rozložení, psát texty, měnit pozadí a vkládat zábavnou grafiku. Pokud jste u nás ještě nenakupovali, zaregistrujte a přihlaste se k odběru newslettrů. Přináší to hned několiv výhod - jako nový zákazník od nás získáte jednorázovou 10% slevu na váš první nákup a zároveň se vám po přihlášení automaticky ukládají rozpracované projekty. Tak se k nim budete moci kdykoliv vrátit a používat fotky z již vytvořených projektů. Díky newsletterům nepropásnete žádnou z našich novinek a akčních nabídek.

Nevíte si rady, jak vytvořit originální motiv? Pomůžeme vám.

Nevíte si rady, jak vytvořit originální motiv? Pomůžeme vám.

U některých produktů můžete vybírat z přednastavených designových šablon. Snadno si ho upravíte nebo vytvoříte i vlastní motiv v našem editoru kombinací fotky, pozadí, textů s ruznými fonty a postaviček či jiných grafických elementů z naší galerie. Nebo vložte již hotovou grafiku ve formátu jpeg, png či jpg z vašeho počítače či mobilního zařízení. Rádi vám pomůžeme s vytvořením vaší vlastní grafiky. Pokud by jste měli o tuto službu zájem, stačí nám napsat náš email info@altu.cz.

Video návody a chat 24/7

Video návody a chat 24/7

Videonávody k různým našim produktům vás provedou několika tématy od přehledu našich stránek a profilu, přes změny fontů, vkládání fotek a práci s fotkou v editoru. Najdete je zde. Odpovědi na vaše dotazy naleznete zde v sekci FAQ. A pokud máte dotazy, na které nemůžete najít odpověď, napište nám na chatu nebo pošlete email na info@altu.cz. Rádi vám pomůžeme.