Fotokalendáře z vlastních fotek

Vyberte si z naší široké nabídky typů fotokalendářů z vlastních fotek v originálních designech. Stačí zvolit typ kalendáře a vložit vaše fotky, nebo si šablonu upravit podle svého díky pestré nabídce pozadí a grafických doplňků či pomocí zvýraznění vašich významných dnů.
Hledáte jednoduchý originální dárek? Vlastní fotokalendář potěší všechny vaše blízké. Naše fotokalendáře mají moderní originální šablony s jemným motivem. Jsou k dispozici vždy v šířkové či výškové variantě, se svátky či bez. Ve variantě bez svátků dominuje prostor pro fotku. Nebo si zvolte stolní fotokalendář v týdenní nebo 14ti denní variantě.

Kalendář si můžete upravit dle vlastních představ - změnou pozadí, fontu, přidáním grafických prvků a vlastních událostí. Fotky do vlastního kalendáře můžete vybírat například tématicky podle ročních období. Fotokalendář si snadno vytvoříte v intuitivním online editoru, nemusíte tedy nic instalovat do vašeho počítače Stačí připravit si výběr vhodných fotek, vše nahrát do našeho online editoru a zvolit pro každou fotku vhodné umístění, pak už můžete jen ladit váš fotokalendář k dokonalosti. Na nic nečekejte a vytvořte si svůj fotokalendář ještě dnes!Co říkáte na naše fotokalendáře?

Vše bylo výborné, kalendáře lze snadno tvořit, i dodací lhůta byla perfektně krátká. Skvělé pokračování staré značky.

Zdeňka G.

Třebíč

Fotokalendáře si u Vás objednávám již několik let po sobě a vždy jsem spokojená. Stránky Altu.cz jsou fakt skvělé. Krásně přehledné, jednoduše navržené, snadno si vyberu produkt, o který mám zájem. Zvládne to každý a nemusí se nic extra učit. Čím jste mě ale letos ohromili je Váš osobní přístup při řešení problému. Byli jste schopni napravit mou chybu a na poslední chvíli ještě před Vánoci mi dodat během dvou dnů opravené kalendáře, takže se měla babička z čeho těšit pod stromečkem. Komunikace s Vámi je opravdu skvělá, nejen co se rychlosti i přístupu týče. Za rok se mnou zase počítejte!

Iva Kounovská

30 let, Praha

S kalendáři ALTU jsem moc spokojená. Především se mi velmi dobře pracovalo na vašich stránkách, oproti konkurenci je zde vše krásně přehledné. Vše zvládnu vytvořit na telefonu, což vypovídá o jednoduchém ovládání a upravování a to mi vyhovuje. Vaše kalendáře jsou krásně jednoduché, jak vzhledově tak provedením a navíc za skvělou cenu. Komunikace s Vámi je také super, velmi mě překvapila rychlost dodání - i přesto, že byly svátky došel balíček za 2 dny od objednání.

Veronika

24 let, Semily


Vyberte si z našich fotodárků!