Pexeso z vlastních fotek

Procvičte si paměť nebo udělejte radost vašim blízkým hrou z vašich fotek. Pexeso je klasická karetní hra, která neomrzí v žádném věku. Více informací o výrobě, provedení a možnostech vlastního pexesa najdete v najdete v často kladených otázkách.


Malé a velké pexeso

Vaše fotky v zábavné formě pexesa. Fotky, pozadí či zábavnou grafiku můžete přidávat jak na přední tak na zadní stranu. Velikost jedné kartičky je 5 cm. Můžete si vybrat mezi dvěma variantami - 16 nebo 32 párů. Dodáváme na dvou či čtyřech archách k vystřižení na papíru Lesklá křída, SRA 3, 300 g/m².
A nově si můžete potisknout i praktický pytlíček na pexeso, díky kterému si můžete vzít pexeso třeba na dovolenou.

Vytvořit


Bezpochyby nejoblíbenější dětská stolní hra je pexeso, hlavu si přeci jen rádi procvičí malý i velcí. Co takhle ale pexeso vytvořené z vlastních fotek? To je teprve originální hra, která je i vhodným dárkem. U našeho pexesa můžete měnit přední i zadní stranu. Na přední stranu vyberete fotky a na zadní stranu si vyberete z naší velké nabídky vhodné pozadí. Máme je roztříděná do různých kategorií, aby byl výběr přehlednější, ale všechny se na pexeso skvěle hodí. A pokud si chcete s pexesem z vlastních fotek ještě více vyhrát, můžete vkládat i doplňkovou grafiku - různé bubliny, postavičky, symboly a jiné. Vše velmi jednoduše online, bez nutnosti instalace dalšího softwaru. A už do dvou dnů bude pexeso u vás.

Vyberte si z našich fotodárků!