Dárkový poukaz

Ideální dárek pokud vám došly nápady nebo čas. Naše dárkové poukazy si navíc můžete upravovat podle vašich představ - měnit pozadí, vkládat vlastní fotografie či vzkazy. Rádi Vám jej vytiskneme, nebo zašleme na váš email. Hodí se především jako dárek k narození dítěte nebo originální svatební dar.
Více informací o dárkových poukazech najdete v často kladených otázkách

Milníkové kartičky

Krásné originální milníkové kartičky, které Vám pomohou zachytit každý důležitý moment prvních třech let Vašeho děťátka. Díky milníkovým kartičkám fotka ve fotoalbu krásně vynikne. Balení obsahuje 35 karet s designem a dvě bonusové s prostorem pro vlastní text. Karty můžete darovat společně s poukazem na fotoknihu pro první rok dítěte jako dárek k narození dítěte.

Vytvořit


Každý to známe, občas si s dárky lámeme hlavu hodně dlouho a stejně nemůžeme na nic přijít. Někdy třeba i zapomeneme nebo nám dojde čas. Pak je dárkový poukaz ideální třeba jako svatební dar nebo dárek k narození dítěte, poukaz na naší fotoknihu a další produkty. Na rozdíl od běžných dárkových poukazů, nejde jen o prázdnou kartu. Naším poukazem darujete vzpomínky a zážitky, na které se díky tomu nezapomene. Navíc si naše poukazy můžete upravovat: vyměníte pozadí, vložíte vlastní fotku a vzkaz a hned je to osobnější. A pokud vám zbylo i troška toho času, poukaz si můžete nechat od nás vytisknout na hezký matný křídový papír. Vytištěné poukazy dodáváme včetně decentní barevné obálky. Poukaz bude mít platnost 13 měsíců od data jeho objednávky.Vyberte si z našich fotodárků!