Svatební dar

Vybírání svatebního daru je možná jedním z nejtěžších hledání vhodného dárku. Často člověk sklouzne k tomu nejsnazšímu nápadu a daruje peníze, protože si není jistý, zda by se odvážnějším dárkem trefil do vkusu obou novomanželů. Pokud ale hledáte originální a zábavný svatební dar, kterým určitě nešlápnete vedle a který zaručeně potěší každé čerstvé novomanžele, jste na správné adrese. Vytvořte novomanželům poukaz na svatební fotoknihu v elegantní šabloně, ve které využijí fotky od svatebního fotografa. Do dárkového poukazu pak můžete vložit vlastní fotky, zábavné obrázky a osobní vzkaz novomanželům.
Nechte se inspirovat dalšími nápady na svatební dary, které najdete v našem dárkovém speciálu.

Jak to celé funguje?

navolte nastavení pro darovanou fotoknihu
vytvořte dárkový poukaz v editoru, vyberte šablonu poukazu, vložte fotky a vzkaz novomanželům
zvolte způsob tisku, platbu a dopravu dárkového poukazu
Na této stránce si nastavíte parametry darované fotoknihy, tedy v jaké podobě si ji pak budou novomanželé vytvářet. Vyberete formát fotoknihy, její velikost, vazbu a počet stran. Cena fotoknihy tedy hodnota dárkového poukazu se vytváří navolením právě těchto parametrů. Všechna nastavení fotoknihy se propíší na zadní stranu dárkového poukazu. V dalším kroku budete v editoru vytvářet samotný dárkový poukaz. Máme připravené krásné šablony, do kterých můžete vkládat fotky a vzkazy novomanželům, případně si můžete vytvořit vlastní design poukazu. Pokud jste v časové tísni, můžete si nechat poukaz zaslat na email ve formátu PDF a vytisknout si ho sami, nebo využít našeho tisku na prémiový papír a doručení společně s krásnou dárkovou obálkou.
K provozování webových stránek používáme COOKIES, a to za účelem zlepšení kvality poskytovaných služeb, usnadnění používání webových stránek a také z analytických a marketingových důvodů.

Pokud chcete provést úpravu rozsahu používání cookies a zjistit další informace, můžete tak učinit ZDE.