Fotoknihy

Vyberte si z našich originálních tématických designů šablon, které vám usnadní tvorbu vaší fotoknihy díky předem definovaným pozadím, textovým polím a nápaditým rozvržením stránek. Nechte své vzpomínky ožít, stačí vložit vaše fotky a texty.


Milníkové kartičky

Krásné originální milníkové kartičky, které Vám pomohou zachytit každý důležitý moment prvních třech let Vašeho děťátka. Díky milníkovým kartičkám fotka ve fotoalbu krásně vynikne. Balení obsahuje 35 karet s designem a dvě bonusové s prostorem pro vlastní text. Karty můžete darovat společně s poukazem na fotoknihu pro první rok dítěte jako dárek k narození dítěte.

Vytvořit


Personalizované fotoknihy jsou ideální pro uchování vašich zážitků a vzpomínek. Jsou originálním dárkem pro vaše přátele a rodinu, nebo jen tak pro vaší radost. Vlastní fotoknihy jsou vhodné pro každou příležitost - ať už jde o speciální příležitost jako je svatba nebo první rok vašeho miminka, nebo jen o zážitky z poslední letní dovolené. Podívejte se na naše krásné a moderní šablony, které vám společně s velmi jednoduchým online editorem pomohou vytvořit krásné fotoknihy, stačí jen nahrát fotky a ostatní nechte na nás. Najdete u nás šablonu svatební, z dovolené, pro vzpomínky na zimní radovánky, k uchování prvního roku vašeho miminka nebo pro jakýkoliv rok vašeho dítěte.

Pokud máte konkrétní představu o tom, jak má vaše fotokniha vypadat, je velmi snadné si ji upravit či z prázdné šablony vytvořit vlastní díky široké nabídce pozadí, doplňkové grafiky a možnosti vkládání vlastních textů či polí po fotografie. Tiskneme velmi kvalitním tiskem na křídový papír, vybírat můžete z čtvercových a obdélníkových formátů, sešitových či tvrdých desek, formátu A5 či A4.
Vytvořte si svojí fotoknihu ještě dnes!Co říkáte na naše fotoknihy?

Altu mohu pro fotoknihu jen doporučit! Velmi intuitivní program, který mne osobně provedl výrobou fotoknihy naprosto bez problémů, ba naopak, ještě mne upozornil na možná vylepšení, které Altu umožňuje (vkládání bublin, obrázků, atd.). Samotná výroba byla rychlá a výsledek opravdu kvalitní za odpovídající cenu! Doporučuji pro mimořádnou spokojenost!

Ondřej Čada

40 let, Praha

Na Altu.cz nechávám tisknou svatební a rodinné fotoknihy pro svoje klienty.
Vždy jsem byla moc spokojená jak s kvalitou tisku tak s rychlostí výroby fotoknih.

Kateřina Mužíková

Svatební fotograf
mkphoto.cz


Vyberte si z našich fotodárků!